sobota, 3 października 2015

ogłoszenia 2015.10.04 XXVII niedziela zwykła

  • Trwa miesiąc październik miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe codziennie po mszach św. wieczornych, a z udziałem dzieci w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  • Dziś na Mszach św. wręczenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.: o godz. 10.00 dla dzieci ze szkoły nr 110 i 257 o godz. 11.30 ze szkoły Mentis, Naszej Szkoły, STO i Inspiracji.
  • We wtorek spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas o g. 19.00.
  • Przygotowanie do małżeństwa w najbliższy piątek o godz. 19.00.
  • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania proszona jest o zgłaszanie się do ks. Jana. Zapisy w niedzielę, po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej. Za tydzień spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy młodszej o g. 16.30. Codzienne relacje z Watykanu podczas trwania Synodu Biskupów będą dostępne na stronie internetowej diecezjalnej telewizji SALVE: ww.salvetv.pl
  • Siostry Rodziny Maryi zapraszają dzieci do Przedszkola Niepublicznego SRM mieszczącego się przy ul. Wałuszewskiej 48.
  • Zapraszamy do śpiewania w chórze. Próby we czwartki i piątki g. 19.00. Informacje u p. organisty.
  • Wspólnota Rodzin zaprasza na spotkanie w poniedziałek,  5 października 2015, godz.19.00. Temat przewodni spotkania: Różaniec Święty najpiękniejszą modlitwą i najpewniejszym spoiwem Rodzin. Mile widziani są wszyscy, którzy zainteresowani są duszpasterstwem rodzin w naszej parafii.
  • W dniach 4 – 25 października w Rzymie będzie obradować XIV Zwyczajne Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów na temat powołania i misji rodziny w Kościele i świecie współczesnym – wspierajmy to wydarzenie swoją modlitwą,
  • 5 października – wspomnienie liturgiczne św. Faustyny Kowalskiej, 7 października – wspomnienie NMP Różańcowej. 
  • Za tydzień 11 października 15 Dzień Papieski pod hasłem „ Jan Paweł II – patron rodziny”. Wspomagając fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” tworzymy żywy pomnik św. Jana Pawła II,
  • Spotkania Schola Młodzieżowa 1 i 3 niedziela miesiąca o godz 16:30 w wieczerniku lub zakrystii.
  • Oaza Młodzieżowa w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej godz 19:00 w wieczerniku.
  • Wspólnota Różańcowa prosi o przyniesienie starych różańców, które są uszkodzone i zalegają w szufladach. Są osoby, które wykorzystają niekompletne koraliki i wykonają nowe różańce. To samo dotyczy plastikowych nakrętek od butelek. Jest osoba, która przetopi to na koraliki a inne osoby wykonają różańce. Różańce te zostaną przekazane na misje. Należy je składać w koszu przy wejściu po lewej stronie (obok schodów). Jeżeli ktoś jest chętny do pomocy przy robieniu różańców (charytatywnie) będzie mile widziany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz