sobota, 26 września 2015

ogłoszenia 2015.09.27 XXVI niedziela zwykła

  • Jutro spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej o godz. 19.00.
  • We wtorek rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie-Pradze, a w sobotę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • We czwartek rozpoczyna się październik miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe codziennie po mszach św. wieczornych, a z udziałem dzieci w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki o godz. 17.00.
  • W I piątek wizyta u chorych od 9.00. Spowiedź od 16.00. Msze św. o 7.00, 16.30 - z udziałem dzieci i 18.00. W tym dniu kancelaria nieczynna. Zachęcamy dzieci i młodzież do podjęcia praktyki I piątków miesiąca.
  • I sobota miesiąca. Różaniec o godz. 17.15. / nie będzie różańca po Mszy św. o godz. 18.00/. Msza św. wynagradzająca o godz. 16.30.
  • Za tydzień na Mszach św. wręczenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.: 
  • o godz. 10.00 dla dzieci ze szkoły nr 110 i 257
  • o godz. 11.30 ze szkoły Mentis, Naszej Szkoły, STO i Inspiracji.
  • Przygotowanie do małżeństwa w najbliższy piątek o godz. 19.00.
  • Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy starszej o g. 16.30.
  • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii proszona jest o zgłaszanie się do ks. Jana. Zapisy w niedzielę, po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej.
  • Przygotowanie do chrztu dla rodziców i chrzestnych we czwartek 1 X o 19.00.
  • Dziś o godz. 19.30 Msza za Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy.
  • Zapraszamy do śpiewania w chórze. Próby we czwartki i piątki g. 19.00. Informacje u p. organisty.
  • Siostry Rodziny Maryi zapraszają do zapoznania się ofertą wychowawczo -edukacyjną Przedszkola Niepublicznego SRM mieszczącego się przy ul. Wałuszewskiej 48. Siostry prowadzą przedszkole w duchu franciszkańskiej radości i rodzinności.
  • Dyrekcja szkoły STO z ul. Dziatwy zaprasza seniorów powyżej 65 roku życiu do wzięcia udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym dotyczącym znajomości pracy z komputerem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz