sobota, 12 września 2015

ogłoszenia 2015.09.13 XXIV niedziela zwykła

  • Dziś taca na nasze Seminarium Duchowne.
  • Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w organizację pikniku rodzinnego: przedstawicielom grup i wspólnot parafialnych.
  • Dziękuję Wspólnocie różańcowej, Wspólnocie noekatechumenalnej, Wspólnocie biblijnej, oraz mieszkańcom Szamocina i Choszczówki za dar złożony na Mszy odpustowo dożynkowej.
  • Dziś po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja.
  • Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek 15 września o godz. 19.00.
  • Pierwsze powakacyjne spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej dziś o godz. 15.30. Obecność obowiązkowa.
  • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii proszona jest o zgłaszanie się do Ks. Jana. Zapisy rozpoczną się od 1 września w niedzielę, po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej.
  • Od najbliższego piątku rozpoczynamy kurs przedmałżeński spotkania w kancelarii o godz. 19.00.
  • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. o godz. 10.00 w każdą niedzielę. Spotkanie dla z rodzicami dzieci komunijnych w środę 23 września o godz. o godz. 18.00.
  • W niedzielę, 20 września, przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszych modlitwach pamiętajmy o dziennikarzach oraz wszystkich osobach, które tworzą media. Szczególną troską modlitewną obejmijmy nasze media diecezjalne. Wolontariusze z Radia Warszawa będą zbierali do puszek ofiary na rzecz misji ewangelizacyjnej, którą realizuje nasza diecezjalna rozgłośnia. Za wszystkie ofiary złożone w tym dniu na Radio Warszawa składamy serdeczne Bóg zapłać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz