sobota, 5 września 2015

ogłoszenia 2015.09.06 XXIII niedziela zwykła

  • Poświęcenie pomocy szkolnych dla klas „O” i „I” dziś na Mszy św. o godz. 10.00.
  • Dziś rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja odbywa się w starym kościele od 8.00 i trwa do godz. 18.00.
  • Dziś też w Parku Henrykowskim od godz. 10.00 zaczyna się Parafialny Piknik Rodzinny Odpustowo- Dożynkowy. Zachęcamy do wzięcia udziału w pikniku. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dochód z pikniku przeznaczony jest na działalność charytatywną w naszej parafii: Akcja Tornister pełen uśmiechu, zakup leków i żywności.
  • Nasza doroczna Uroczystość Odpustowa wypada we wtorek 8 września. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Uroczysta suma połączona z dożynkami dzielnicy Białołęka z udziałem gospodarzy dzielnicy i zaproszonych gości we wtorek o godz. 18.00.
  • Zapraszamy poszczególne osiedla oraz wspólnoty do przygotowania darów ołtarza na uroczystości odpustowe i dożynkowe w naszej Parafii.
  • We środę 9 września o godz. 19.00 spotkanie dla pielgrzymów udających się do Włoch.
  • W niedzielę 13 września po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja.
  • Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek 15 września o godz. 19.00.
  • Pierwsze powakacyjne spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej będzie w niedzielę, 13 września o godz. 15.30. Obecność obowiązkowa.
  • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii proszona jest o zgłaszanie się do Ks. Jana. Zapisy rozpoczną się od 1 września w niedzielę, po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej.
  • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. o godz. 10.00 w każdą niedzielę. Spotkanie dla z rodzicami dzieci komunijnych w środę 23 września o godz. o godz. 18.00.
  • Białołęcki Ośrodek Kultury, Dom Pomocy Społecznej „Pod Brzozami” oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka serdecznie zapraszają na rodzinne spotkanie: „Piknik pod Brzozami. Międzypokoleniowa Zabawa”, który odbędzie się 12 września w godzinach 11.00 – 15.00 przy ulicy Bohaterów 46/48.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz