sobota, 19 września 2015

ogłoszenia 2015.09.20 XXV niedziela zwykła

  • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii proszona jest o zgłaszanie się do Ks. Jana. Zapisy w niedzielę, po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej.
  • Kurs przedmałżeński spotkania w kancelarii w piątki o godz. 19.00.
  • Przygotowanie do chrztu dla rodziców i chrzestnych we czwartek godz. 19.00.
  • Spotkanie dla z rodzicami dzieci komunijnych w środę 23 września o godz. o godz. 18.00. Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców o godz. 10.00 w każdą niedzielę.
  • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 28 września o godz. 19.00.
  • Za tydzień w niedzielę o godz. 19.30 Msza za Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy.
  • We wtorek 22 września 18.00-20.00 w Urzędzie Dzielnicy Białołęka ul. Modlińska 197 w sali konferencyjnej. Wykład dr n. medycznych Pawła Grzesiowskiego na temat: „Obowiązkowe i zalecane szczepienia ochronne dla dzieci i osób dorosłych”. Wykład otwarty dla mieszkańców Białołęki.
  • Dziś przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszych modlitwach pamiętajmy o dziennikarzach oraz wszystkich osobach, które tworzą media. Szczególną troską modlitewną obejmijmy nasze media diecezjalne. Wolontariusze z Radia Warszawa będą zbierali do puszek ofiary na rzecz misji ewangelizacyjnej, którą realizuje nasza diecezjalna rozgłośnia. Za wszystkie ofiary złożone w tym dniu na Radio Warszawa składamy serdeczne Bóg zapłać.

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz