sobota, 16 kwietnia 2016

ogłoszenia 2016.04.17 IV niedziela wielkanocna

  • Dziś z racji na jubileusz 1050-lecia Chrztu Polski na Mszach św.  uroczyście odnawiamy przyrzeczenia chrzcielne.
  • Dziś po Mszach św zbiórka na Ukrainę ogłoszona przez papieża Franciszka.
  • Jutro o 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • We środę o g. 19.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się doI Komunii św.
  • Za tydzień o g. 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  • Za tydzień w niedzielę 24 kwietnia będziemy gościć z kazaniami ks. Andrzeja Kinowskiego. Ksiądz Andrzej był u nas w minionym roku. Pracuje na Ukrainie i przygotowuje kościół do konsekracji. Po Mszach św. będzie możliwość wsparcia dzieła budowy kościoła parafialnego w Szaróweczce gdzie jest proboszczem.
  • Zmarł ksiądz Edward Sławiński pochodzący z naszej parafii l. 86, ostatnio przebywał w domu księży emerytów w Otwocku. Pogrzeb jutro: o godz. 11.00 Msza św. a następnie pochowanie ciała zmarłego kapłana na cmentarzu tarchomińskim. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz