sobota, 23 kwietnia 2016

ogłoszenia 2016.04.24 V niedziela wielkanocna

   • Dziś gościmy z kazaniami ks. Andrzeja Kinowskiego. Ksiądz Andrzej pracuje na Ukrainie i przygotowuje kościół do konsekracji. Po Mszach św. będzie możliwość wsparcia dzieła budowy kościoła parafialnego w Szaróweczce, gdzie jest proboszczem.
   • Dziś o 19.30 Msza św. za Ojczyznę.
   • Dziś o g. 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
   • Dziś po raz jedenasty przejdzie ulicami Warszawy Marsz Świętości Życia. Marsz wyrusza z Katedry Warszawsko-Praskiej bezpośrednio po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 11.00. Uczestnicy marszu na Placu Zamkowym spotkają się z wiernymi z Archidiecezji Warszawskiej.
   • Jutro święto św. Marka Ewangelisty. Imieniny ks. biskupa Marka Solarczyka i wikariusza ks. Marka. Msza św. w intencji ks. Marka jutro o godz.18.00.
   • Otrzymaliśmy zaproszenie na IV Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca. Odbędzie się ona w sobotę 30 kwietnia od godz. 9.30 do 15.00 w parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie ul. Wileńska 69. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa z Dzienniczka Św. Siostry Faustyny: „Jestem Wam Matką z niezgłębionego Miłosierdzia Boga” (Dz 449).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz