sobota, 2 kwietnia 2016

ogłoszenia 2016.04.03 Niedziela Miłosierdzia

  • Dziś Niedziela i Święto Miłosierdzia Bożego. O 15.00 Godzina Miłosierdzia. W programie między innymi Koronka i Litania do Miłosierdzia Bożego. Oddanie czci i przeniesienie relikwii św. siostry Faustyny.
  • Dziś taca na dzieła Caritas naszej diecezji.
  • Jutro 4 kwietnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00 będzie można przystąpić do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  • Kwietniowe spotkanie Wspólnoty Rodzin, w poniedziałek, 4 kwietnia o godzinie 19.00. Temat spotkania: Miłosierdzie Boże - nadzieją grzeszników.
  • We wtorek o 19.00 spotkanie katechetyczne i spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  • We wtorek rozpoczniemy nowennę przed 1050 leciem Chrztu Polski. Nowenna będzie trwała do 14 kwietnia. 14 kwietnia nabożeństwo dziękczynne. Uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i wyznanie wiary w niedzielę 17 kwietnia na Mszach św.
  • We czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Wspólnoty „Myśląc Ojczyzna”. Zapraszamy osoby zainteresowane współpracą.
  • Uroczystość bierzmowania starszej grupy młodzieży odbędzie się w piątek 8 kwietnia o godz. 18.00. Rodzice pytają się o dyspensę od spożywania w tym dniu pokarmów mięsnych. Ks. Proboszcz udziela takiej dyspensy w tym dniu dla uczestników uroczystości. Korzystający z dyspensy są zobowiązani do odmówienia modlitwy w intencji młodzieży w naszej parafii. Organizujący kolację po uroczystości powinien poinformować o dyspensie.
  • Za tydzień w niedzielę będziemy gościć z kazaniami ks. Gilermo kombonianina, po Mszach św. będzie rozprowadzał materiały misyjne.
  • Pielgrzymka szlakiem Piastowskim 9 i 10 kwietnia. Wyjazd o godz. 6.00 rano spod kościoła. Koszt 250 zł. Serdecznie zapraszamy są jeszcze wolne miejsca.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz