sobota, 7 maja 2016

ogłoszenia 2016.05.08 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Dziś taca na Seminarium Duchowne.
  2. Dziś uroczystość I Komunii św. uczniów klas III ze szkoły nr 257. Biały tydzień do piątku włącznie.
  3. Nabożeństwa majowe są sprawowane po Mszy świętej o godzinie 1800.
  4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nowenna do Ducha św. w ramach nabożeństw majowych. Wigilia przed Zesłaniem Ducha Świętego w sobotę 14 maja o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich na czuwanie.
  5. Kończy się czas Komunii wielkanocnej. Zachęcamy do spowiedzi.
  6. Jutro uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  7. We wtorek o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  8. W piątek 13 maja wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, przypada 99 rocznica objawień fatimskich oraz 35 rocznica zamachu na Ojca św. Jana Pawła II. Po Mszy św. procesja fatimska.
  9. W sobotę święto św. Macieja Apostoła.
  10. Nasza parafia przygotowuje się do pielgrzymki do Portugalii do Fatimy 14-22 września, będziemy wspominać wielkie rzeczy, jakie Bóg zdziałał przez Maryję ocalając Ojca św. a także otwierać się na przesłanie fatimskie. Pielgrzymką uprzedzamy stulecie objawień chcemy uniknąć trudności, jakie niesie masowy napływ wiernych w 2017 r. W programie planowane jest także zwiedzanie m.in: Lizbony, Coimbry, Bragi, Nazare, Porto, Santiago de Compostela, wizyta w miejscach objawień Matki Bożej oraz na Cabo da Roca. Koszt wyjazdu 1970 PLN oraz 420 EUR. Są jeszcze wolne miejsca .
  11. W sobotę 14 maja o godz. 12.00 uroczystość I Komunii św. uczniów klas III ze szkoły Inspiracja, a w niedzielę o godz. 11.30 uroczystość I Komunii świętej uczniów klas III ze szkoły nr 110. Biały Tydzień obchodzimy wspólnie.
  12. Z racji na spowiedź dzieci komunijnych kancelaria parafialna nie będzie czynna w piątek po południu, .
  13. Za tydzień taca na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. A po Mszy św. odbędzie się zbiórka na dzieła Caritas. 29 maja będzie bity rekord Guinessa w układaniu ciągu monet 1-złotowych. Szczegóły za tydzień. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz