poniedziałek, 23 maja 2016

pogrzeb śp. Hanny Gerłowskiej

• Dziś, tj. 23 maja odbył się pogrzeb śp. Hanny Gerłowskiej naszej parafianki, zaangażowanej w ruch pielgrzymkowy, w Ruch Pomocników Maryi Matki Kościoła, w pomoc potrzebującym. Na jej pogrzeb, pogrzeb „cioci Hani” przybyło wielu ludzi. Ci z najdalszych zakątków pracują lub pracowali w Rosji w Tobolsku, w Kongo, na Ukrainie, w Płaskiej na Suwalszczyźnie. Tam wszędzie docierała z pomocą. Były też panie z Instytutu Prymasa Wyszyńskiego, przy tym Instytucie wzrastała duchowo, zaszczepiając w sercach wielu ludzi pragnienie bycia pomocnikiem Maryi Matki Kościoła. Mszę św. sprawowało 13 kapłanów.

• Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie,
    a Światłość wiekuista niechaj jej świeci.
    Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Msze św. za śp. Hannę Gerłowską będą sprawowane w naszym kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawskich Płudach

Intencje od Instytutu Prymasa Wyszyńskiego z Choszczówki
    23 maja godz. 7.00
    24 maja godz. 7.00
    27 maja godz. 7.00
    30 maja godz. 7.00
    31 maja godz. 7.00
    07 czerwca godz. 18.00
    13 czerwca godz. 18.00
    14 czerwca godz. 18.00
    16 czerwca godz. 18.00

a także
    06 czerwca godz. 7.00 intencja od Anny, Leszka, Małgorzaty, Emilii, Kornelii Kozickich z rodziną ze Świebodzina
    09 czerwca godz. 18.00 intencja od Jolanty i Jana Jurczyków z Raczkowic i rodziny Konarskich i Chrapońskich z Zawady
    24 czerwca godz. 7.00 w miesiąc po pogrzebie, w dniu pielgrzymki do Czerwińska
    Ponadto w kaplicy Jasnogórskiej Matki Kościoła w Warszawie Choszczówka
    12 czerwca godz. 10.30 intencja od sąsiadów.