sobota, 28 maja 2016

ogłoszenia 2016.05.29 IX niedziela zwykła

  • Dziś o godz. 10.00 Uroczystość I Komunii świętej uczniów ze szkoły STO. Natomiast o 11.30 Uroczystość I Komunii świętej uczniów ze szkół Mentis i Nasza Szkoła. Biały Tydzień obchodzimy wspólnie od poniedziałku do piątku. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali dzisiejszą uroczystość.
  • Dziś o 19.30 Msza za Ojczyznę.
  • Dziś o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  • Nabożeństwa majowe i czerwcowe są sprawowane po Mszy świętej o g. 1800.
  • Codziennie procesje eucharystyczne do czwartku włącznie. Przedłużamy w ten sposób naszą radość z Obecności Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie wianków.
  • We wtorek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  • I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwami Wspólnoty Miłosierdzia od godz. 17.00 do 17.50
  • W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzięń modlitw o świętość kapłanów. Jest to I piątek miesiąca wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od 16.00. W szczególny sposób zapraszamy do praktyki I piątków miesiąca dzieci, które przyjęły w tym roku Pana Jezusa w Komunii św. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Z tej racji kancelaria parafialna w piątek po południu nieczynna.
  • Pierwsza sobota miesiąca: różaniec o 17.15 Msze św. o g. 7.00 i 18.00.
  • Za tydzień 5 czerwca od 9.00 do 15.00 odbędzie się Parafialny Dzień Dziecka. W ramach tego dnia odbędzie się kiermasz ciast. Prosimy o upieczenie i przyniesienie ciast. Po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spektakl pt. Czerwony Kapturek. Wszystkich a zwłaszcza dzieci serdecznie zapraszamy.
  • Za tydzień zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
  • W sobotę 4 czerwca wycieczka i pielgrzymka do Ciechanowa organizowana przez Wspólnotę Papieską i Myśląc Ojczyzna Koszt 60 zł. Zgłoszenia do organizatorów.
  • Dziś w godz. 13-20 na terenie dawnego Dworca Autobusowego Warszawa-Stadion odbędzie się zakończenie akcji „Kilometry Caritas”.
  • We wtorek 7 czerwca o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz