sobota, 4 czerwca 2016

ogłoszenia 2016.06.05 X niedziela zwykła

  • Dziś 5 czerwca od 9.00 do 15.00 odbywa się Parafialny Dzień Dziecka. W ramach tego dnia kiermasz ciast. Po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spektakl pt. Czerwony Kapturek. Wszystkich a zwłaszcza dzieci serdecznie zapraszamy. W salce przy Wieczerniku odbywa się bezpłatne badanie słuchu.
  • Dziś zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
  • Nabożeństwa czerwcowe są sprawowane po Mszy świętej o g. 1800.
  • "Wakacje bez sekt i złej rozrywki - uświadamiamy zagrożenia dzieciom i młodzieży". Wykład wygłosi dr Paweł Szuppe, teolog, religioznawca, pracownik Dominikańskiego Ośrodka Informacji o Nowych Ruchach Religijnych. Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 6 czerwca, o godzinie 19.00 w Wieczerniku.
   Zaproszenie kierowane jest do rodziców, wychowawców i wszystkich, którzy troszczą się o bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży.
  • We wtorek 7 czerwca o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  • We czwartek o godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty „Myśląc Ojczyzna”.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć siostry Albertynki, przybliżą one nam postać św. Brata Alberta. W naszej świątyni znajdują się Jego relikwie, a w piątek nawiedzi naszą parafię figura świętego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz