sobota, 18 czerwca 2016

ogłoszenia 2016.06.19 XII niedziela zwykła

  • Dziś zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  • Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Papieskiej.
  • Jutro o godz. 19.00 Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku we czwartek o godz. 18.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi i Komunii św.
  • We piątek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Z racji na Uroczystość można spożywać pokarmy mięsne.
  • Z dniem 1 lipca zaczyna obowiązuje wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie będzie Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730.
  • Wszystkim udającym się na wakacje życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu. Przypominamy o tym, że wakacje przeżywane w jedności z Bogiem przynoszą prawdziwy odpoczynek, wracają siły i zapał do podjęcia na nowo obowiązków i zadań. Rodziców prosimy, aby przypominali organizatorom wypoczynku i dzieciom o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej.
  • Za tydzień będziemy gościć z kazaniami ks. Grzegorza Mioduchowskiego proboszcza Parafii św. Jana Chrzciciela w Nadmie. Nasza parafia została wyznaczona do wspierania dzieła budowy kościoła w Nadmie. W ciągu roku przekazujemy 4 tace na ten cel.
  • Za tydzień o 19.30 Msza św. za Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy.
  • Wydział Kultury dzielnicy Białołęka zaprasza na Dni Białołęki. Dziś będzie to wydarzenie plenerowe w parku Henrykowskim od godz. 12.00 do 18.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz