czwartek, 23 czerwca 2016

ogłoszenia 2016.06.26 XIII niedziela zwykła

  • Dziś gościmy z kazaniami ks. Grzegorza Mioduchowskiego proboszcza parafii św. Jana Chrzciciela w Nadmie. Nasza parafia została wyznaczona do wspierania dzieła budowy kościoła w Nadmie. W ciągu roku przekazujemy 4 tace na ten cel.
  • Dziś o 19.30 Msza św. za Ojczyznę.
  • We wtorek 28 czerwca przypada 8 rocznica ingresu Pasterza Diecezji Arcybiskupa Henryka Hosera SAC. Zapraszamy do modlitwy.
  • We środę przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca w tym dniu na konserwację Bazyliki św. Piotra Apostoła na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej. Udziela się odpustu zupełnego wiernym posługującymi się przedmiotami kultu pobłogosławionymi przez Ojca św. lub biskupa, dodajemy do modlitw wyznanie wiary.
  • I piątek miesiąca lipca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od 16.30. Msza św. o godz. 18.00. W tym dniu kancelaria parafialna nie będzie czynna.
  • I sobota miesiąca lipca Różaniec o godz. 17.15.
  • Za tydzień na Mszach św. do południa będziemy gościć księdza Salwatorianina i wolontariuszy misyjnych. Poprowadzą kiermasz pamiątek misyjnych. Będziemy mogli wesprzeć ich wyjazd na misje składając ofiarę do puszki. Wśród nich będzie nasza parafianka Marta.
  • Z dniem 1 lipca zacznie obowiązywać wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie będzie Mszy świętej o godz. 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godz. 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730.
  • Wszystkim udającym się na wakacje życzymy miłego i bezpiecznego odpoczynku oraz szczęśliwego powrotu. Przypominamy o tym, że wakacje przeżywane w jedności z Bogiem przynoszą prawdziwy odpoczynek, wracają siły i zapał do podjęcia na nowo obowiązków i zadań. Rodziców prosimy, aby zatroszczyli się o możliwość uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej dla swoich dzieci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz