sobota, 11 czerwca 2016

ogłoszenia 2016.06.12 XI niedziela zwykła

• Dziś gościmy siostry Albertynki, przybliżą one nam postać św. Brata Alberta. W naszej świątyni znajdują się Jego relikwie, a od piątku nawiedza nas figura świętego.
  • W piątek przypada liturgiczne wspomnienie św. Brata Alberta. Modlitwa do św. brata Alberta w ramach nabożeństw czerwcowych.
  • Jutro 13 czerwca wspomnienie św. Antoniego z Padwy po Mszy św. wieczornej procesja Fatimska.
  • Za tydzień zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  • W poniedziałek 20 czerwca o godz. 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • Zbliża się koniec roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi i Komunii św. dziękczynnej.
  • Zapraszamy osoby zajmujące się pielęgnacją ogrodów do współpracy w dziele upiększania i pielęgnacji zieleni na terenie wokół kościoła.
  • Nabożeństwa czerwcowe są sprawowane po Mszy świętej o g. 1800.