sobota, 2 lipca 2016

ogłoszenia 2016.07.03 XIV niedziela zwykła

    • Dziś Mszach św. do południa gościmy księdza Salwatorianina i wolontariuszy misyjnych. Poprowadzą kiermasz pamiątek misyjnych. Będziemy mogli wesprzeć ich wyjazd na misje. Wśród nich jest nasza parafianka Marta, która da świadectwo przed błogosławieństwem.
    • Za tydzień będziemy gościć panie z Przedszkola Integracyjnego na Targówku. Zbiórka do puszek po Mszach św. na prowadzenie tego przedszkola.
    • Wszystkim udającym się na wakacje życzymy miłego i bezpiecznego odpoczynku oraz szczęśliwego powrotu. Przypominamy o tym, że wakacje przeżywane w jedności z Bogiem przynoszą prawdziwy odpoczynek, wracają siły i zapał do podjęcia na nowo obowiązków i zadań. Rodziców prosimy, aby zatroszczyli się o możliwość uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej dla swoich dzieci.
    • Przypominamy, że z dniem 1 lipca obowiązuje wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie będzie Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730. Telefon do ks. dyżurnego 533 770 661.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz