sobota, 30 lipca 2016

ogłoszenia 2016.07.31 XVIII niedziela zwykła

• Dziś o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę serdecznie zapraszamy.
    • Dziś w Krakowie o godz. 10.00 Msza św. na zakończenie Światowych Dni Młodzieży i rozesłanie młodych przez Ojca św. Franciszka. Polecajmy Ojca św. i uczestników w modlitwie.
    • W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
    • W I piątek miesiąca sierpnia wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od 17.00. Msza św. o 18.00. W tym dniu kancelaria parafialna nie będzie czynna.
    • W I sobotę miesiąca Różaniec o godz. 17.15. Msze św. ze święta Przemienienia Pańskiego o godz. 16.30 i 18.00.
    • We wtorek 2 sierpnia o godz. 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
    • Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymkach idących na Jasną Górę. Ruch Pomocników Maryi zaprasza do grupy 10 Niebiesko–Białej w pielgrzymce Paulińskiej na Jasną Górę w dniach 6 - 15 sierpnia. Informacje w gablocie.
    • Miesiąc sierpień to miesiąc trzeźwości, miesiąc, kiedy wielu z nas podejmuje wyrzeczenia dotyczące spożywania alkoholu.
    • Przypominamy, że obecnie obowiązuje wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy św. o godz. 1300, w dni powszednie nie ma Mszy świętych o godz. 700. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 1600 – 1730.
    • Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję tornister pełen uśmiechu. Możemy ją wspierać datkiem pieniężnym, modlitwą i uśmiechem.
    • Za tydzień w parafii będziemy gościć z kazaniami ks. proboszcza z parafii w Nadmie. Taca na budowę świątyni.
    • Serdecznie witamy wszystkich gości spędzających wakacje na terenie naszej parafii. Wszystkim parafianom udającym się na wakacje życzymy odpoczynku i radosnego powrotu do domów z wakacji.