sobota, 23 lipca 2016

ogłoszenia 2016.07.24 XVII niedziela zwykła

• Serdecznie witamy gości w naszej parafii, a zwłaszcza pielgrzymów z Francji udających się do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży.
    • Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzinom, które goszczą w swoich domach pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży, a zwłaszcza koordynatorowi Mateuszowi, pani Ani, która tłumaczy oraz młodzieży, śpiewającej i animującej spotkania.
    • Jutro rano nasi goście wyjadą do Krakowa.
    • Jutro święto św. Jakuba Apostoła, a we wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
    • Za tydzień o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę serdecznie zapraszamy.
    • W lipcu i sierpniu w dni powszednie nie ma Mszy św. porannych, a w niedziele Mszy św. o godz. 13.00. Kancelaria w poniedziałki, środy, czwartki i piątki 16.00 do 17.30.
    • Dziś na Mszach św. modlimy się za kierujących pojazdami i poświęcamy samochody.