czwartek, 4 sierpnia 2016

ogłoszenia 2016.08.07 XIX niedziela zwykła

    • Dziś gościmy w parafii z kazaniami ks. proboszcza Grzegorza Mioduchowskiego proboszcza z parafii w Nadmie. Taca na budowę świątyni w tej miejscowości.
    • W tym tygodniu przypada we wtorek święto św. Teresy Benedykty, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, a we środę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
    • Przypominamy, że obecnie obowiązuje wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy św. o godz. 1300, w dni powszednie nie ma Mszy świętych o godz. 700. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 1600 – 1730.
    • Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji tornister pełen uśmiechu. Otrzymaliśmy 30 tornistrów, które mamy wypełnić. 15 z nich przekażemy do Caritas diecezjalnej, 15 rozprowadzimy w naszej parafii uzupełniając je w brakujące podręczniki. Jak w minionym roku prosimy o składanie ofiar na ten cel.
    • Serdecznie witamy wszystkich gości spędzających wakacje na terenie naszej parafii. Wszystkim parafianom udającym się na wakacje życzymy odpoczynku i radosnego powrotu do domów z wakacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz