poniedziałek, 8 sierpnia 2016

ogłoszenia 2016.08.14 XX niedziela zwykła

  • Jutro Uroczystość Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, a w naszej diecezji Matki Bożej Zwycięskiej patronki Diecezji. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Po komunii poświęcenie wianków.
  • Przypominamy, że obecnie obowiązuje wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy św. o godz. 1300, w dni powszednie nie ma Mszy świętych o godz. 700. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 1600 – 1730.
  • Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji tornister pełen uśmiechu. Otrzymaliśmy 30 tornistrów, które mamy wypełnić. 15 z nich przekażemy do Caritas diecezjalnej, 15 rozprowadzimy w naszej parafii uzupełniając je w brakujące podręczniki. Jak w minionym roku prosimy o składanie ofiar na ten cel.
  • Serdecznie witamy wszystkich gości spędzających wakacje na terenie naszej parafii. Wszystkim parafianom udającym się na wakacje życzymy odpoczynku i radosnego powrotu do domów z wakacji.
  • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej 25 sierpnia o godz. 19.00.
  • W pierwszą niedzielę września w Parku Henrykowskim. Zapraszamy wszystkie zespoły i wspólnoty parafialne do organizacji tego wydarzenia.
  • Zapraszamy poszczególne osiedla do przygotowania darów ołtarza na Uroczystości odpustowe w naszej Parafii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz