poniedziałek, 8 sierpnia 2016

ogłoszenia 2016.08.21. XXI niedziela zwykła

    • W piątek 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 18.00.
    • Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji tornister pełen uśmiechu. Otrzymaliśmy 30 tornistrów, które mamy wypełnić. 15 z nich przekażemy do Caritas diecezjalnej, 15 rozprowadzimy w naszej parafii uzupełniając je w brakujące podręczniki. Jak w minionym roku prosimy o składanie ofiar na ten cel.
    • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej we czwartek 25 sierpnia o g. 19.00.
    • W pierwszą niedzielę września w Parku Henrykowskim odbędzie się piknik odpustowo-dożynkowy, pod patronatem pani burmistrz. Zapraszamy wszystkie zespoły i wspólnoty parafialne do organizacji tego wydarzenia.
    • Zapraszamy poszczególne osiedla do przygotowania darów ołtarza na Uroczystości odpustowe i dożynkowe w naszej Parafii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz