sobota, 22 października 2016

ogłoszenia 2016.10.23 XXX niedziela zwykła

  • Dziś światowy Dzień misyjny, rozpoczyna on tydzień misyjny. Taca na misje.
  • Dziś młodzież z Ruchu Oazowego kieruje zaproszenia do wspólnoty.
  • Dziś o godz. 16.30 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z grupy starszej. Za tydzień w niedzielę 30 października o 16.30 spotkanie grupy młodszej. Obecność obowiązkowa.
  • Jutro o godz. 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki o godz. 17.00.
  • Zbliża się listopad, miesiąc pamięci o zmarłych. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na wypominki i Msze św. listopadowe za zmarłych. Pamiętamy w modlitwach o naszych duszpasterzach. W związku z tym w sobotę 5 listopada planujemy nawiedzenie kilku cmentarzy, na których spoczywają kapłani pracujący kiedyś w naszej parafii. W programie: nawiedzenie Cmentarza Tarchomińskiego, Bródnowskiego, cmentarza w Grójcu oraz cmentarza w Baniosze. Wyjazd autokarem z parkingu przy kościele o godz. 8.00, planowany powrót do godz. 16.00. Koszt 30 zł. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych kapłanów przedstawicieli wspólnot parafialnych i wszystkich chętnych.
  • Wspólnota Oazowa ma zaszczyt zaprosić dzieci od II do VI klasy SP na Bal Wszystkich Świętych o nazwie: „Wszyscy Święci balują w niebie...”, który odbędzie się 5 listopada w godzinach 16.00-19.00. Na Balu obowiązują stroje świętych lub aniołów. Wstęp jest bezpłatny, jednakże jeżeli ktoś chciałby wspomóc młodzież zbierającą na rekolekcje wakacyjne, to przy wejściu będzie koszyk, do którego będzie można uiścić symboliczną opłatę. Ilość miejsc ograniczona. Bilety do odbioru osobistego od wyznaczonych osób, na każdej Mszy Świętej. Pytania prosimy kierować pod mail podany na plakatach. Serdecznie zapraszamy!
  • Msza św. i uroczyste poświęcenie krzyża na Białołęce Dworskiej odbędzie się 19 listopada o godz. 10.00.
  • Wspólnota Rodzin zaprasza na jednodniową pielgrzymkę do Torunia, w sobotę, 3 grudnia. W programie nawiedzenie sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, oraz udział w obchodach 25-lecia Radia Maryja. Zapisy u p. Elżbiety Furdyny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz