sobota, 1 października 2016

ogłoszenia 2016.10.02 XXVII niedziela zwykła

• Dziś na Mszach św. o 10.00 wręczenie różańców dla uczniów szkół nr 110 i 257, a o 11.30 dla uczniów z pozostałych szkół /Inspiracji, Naszej Szkoły, Mentis i STO/.
    • Dziś o godz. 16.30 Msza św. kandydatów do sakramentu bierzmowania z grupy młodszej. Obecność obowiązkowa.
    • W poniedziałek w naszej diecezji obchodzimy święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, we wtorek św. Franciszka, we środę św. Faustyny, w piątek Matki Bożej Różańcowej.
    • W perspektywie zbliżającego się stulecia objawień Matki Bożej w Fatimie, Wspólnota Rodzin zaprasza na film "Dzieci przepowiedni z Fatimy". Film trwa 55 minut i jest poświęcony licznym tajemnicom, związanym z wizjami fatimskimi. Zapraszamy do Wieczernika , w poniedziałek, 3 października, o godzinie 19.00.
    • We wtorek o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
    • We I czwartek miesiąca od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, oraz modlitwy o powołania, za kapłanów i ojczyznę Modlitewnej Wspólnoty Miłosierdzia.
    • W I piątek miesiąca wizyta u chorych od godz. 9.00. Msze św. o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od godz. 16.00. Kancelaria w tym dniu nieczynna.
    • Za tydzień w niedzielę Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
    • Wspólnota papieska planuje pielgrzymkę autokarową do Ciechanowa, Opinogóry i Rostkowa w sobotę 15 października.
    • Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki, wtorki, środy , czwartki o godz. 17.00.
    • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. o godz. 10.00 w każdą niedzielę. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych we środę 5 października o godz. 19.00.