sobota, 24 września 2016

ogłoszenia 2016.09.25 XXVI niedziela zwykła

  • Dziś spotkanie o godz. 19.30 Msza za Ojczyznę.
  • Dziś o godz. 16.30 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej. Obecność obowiązkowa.
  • Jutro o g. 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  • W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Różaniec z udziałem dzieci w poniedziałki, wtorki, środy , czwartki o godz. 17.00. Jest to również I sobota miesiąca października. Msza św. o godz. 16.30 a różaniec o godz. 17.15. W tym dniu nie będzie różańca po Mszy św. wieczornej.
  • Za tydzień na Mszach św. o godz. 10.00 wręczenie różańców dla uczniów szkół nr 110 i 257, a o godz. 11.30 dla uczniów z pozostałych szkół. To jest Inspiracji, Naszej Szkoły, Mentis i STO.
  • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. o 10.00 w każdą niedzielę. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych we środę 5 października o 19.00.
  • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii proszona jest o zgłaszanie się do Ks. Jana. Zapisy po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej. Za tydzień o godz. 16.30 dodatkowa Msza św. na rozpoczęcie cyklu przygotowań do s. bierzmowania grupy młodszej.
  • Przygotowanie do małżeństwa 10 konferencji trzecie spotkanie 30 września w piątek o godz. 19.00 w kancelarii.
  • Wspólnota Rodzin zachęca do anonimowego wypełnienia wyłożonej na stoliku ankiety na temat oczekiwań co do charakteru i zakresu pracy tej wspólnoty. Intencją takiego badania jest ukierunkowanie działań Wspólnoty, zgodnie z oczekiwaniami rodzin i parafian.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz