wtorek, 13 września 2016

ogłoszenia 2016.09.18 XXV niedziela zwykła

  • We środę przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W piątek wspomnienie św. ojca Pio z Petrelciny.
  • W piątek 23 września przypada 50 rocznica śmierci ks. Adama Szczepaniaka dawnego proboszcza naszej parafii. Był więźniem obozu w Dachau. Szykanowany przez władze komunistyczne. Umarł w roku kiedy Kościół w Polsce obchodził 1000 lecie Chrztu. Zainicjował w naszej parafii czuwanie soborowe, modlitwy w intencji Soboru Watykańskiego II. Msza św. w jego intencji odbędzie się w piątek 23 września o 18.00.
  • Za tydzień w niedzielę o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy.
  • Za tydzień w niedzielę o godz. 16.30 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej. Obecność obowiązkowa.
  • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii proszona jest o zgłaszanie się do Ks. Jana. Zapisy po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej.
  • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. w każdą niedzielę o godz. 10.00.
  • Przygotowanie do małżeństwa 10 konferencji - drugie spotkanie 23 września w piątek o godz. 19.00 w kancelarii.
  • Wspólnota Rodzin zachęca do anonimowego wypełnienia wyłożonej na stoliku ankiety na temat oczekiwań co do charakteru i zakresu pracy tej wspólnoty. Intencją takiego badania jest ukierunkowanie działań Wspólnoty, zgodnie z oczekiwaniami rodzin i parafian.
  • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 26 września o g. 19.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz