piątek, 9 września 2016

ogłoszenia 2016.09.11 XXIV niedziela zwykła

  • Dziś taca na nasze Seminarium Duchowne.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się adorację Najświętszego Sakramentu, a także w Parafialny Piknik Rodzinny oraz w Uroczystość Odpustową. Dziękujemy też mieszkańcom osiedli oraz wspólnotom za przygotowania darów ołtarza.
  • Dziś 2 rocznica śmierci ks. Jana Krysika, dawnego wikariusza naszej parafii.
  • Dziś na Mszach św. o g. 10.00, 11.30 i 13.00 gościmy siostry Franciszkanki Rodziny Maryi, które przybliżą nam postać św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego. Jest on założycielem zgromadzenia sióstr jego relikwie zostały podarowane naszej parafii.
  • Dziś pierwsze powakacyjne spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy starszej będzie w niedzielę o godz. 16.30. Obecność obowiązkowa.
  • Młodzież z III klas gimnazjalnych lub liceum pragnąca przygotować się i przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii proszona jest o zgłaszanie się do Ks. Jana. Zapisy po Mszach św. w zakrystii lub w poniedziałki i wtorki w kancelarii parafialnej.
  • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. o godz. 10.00 w każdą niedzielę. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych jutro w poniedziałek 12 września o godz. o godz. 18.00.
  • We wtorek 13 września różaniec i procesja fatimska. Po Mszy św. wieczornej.
  • We środę przypada święto Podwyższenia Krzyża świętego. We czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  • Przygotowanie do małżeństwa 10 konferencji rozpoczynamy 16 września w piątek o godz. 19.00 w kancelarii. Zgłoszenia na spotkaniu u ks. Marka.
  • Zapraszamy młodzież i dorosłych do śpiewania w chórze parafialnym. Próby odbywają się w piątki o g. 19.15. Informacje szczegółowe u p. organisty.
  • Wspólnota Rodzin zachęca do anonimowego wypełnienia wyłożonej na stoliku ankiety na temat oczekiwań co do charakteru i zakresu pracy tej wspólnoty. Intencją takiego badania jest ukierunkowanie działań Wspólnoty, zgodnie z oczekiwaniami rodzin i parafian.
  • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 26 września o g. 19.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz