sobota, 12 sierpnia 2017

ogłoszenia 2017.08.13 XIX niedziela zwykła

    • Dziś w naszej parafii gościmy z kazaniami ks. Marka Jaśkowskiego Proboszcza parafii św. Józefa Robotnika w Surgucie na Syberii, po Mszy św. będzie można wesprzeć dzieła ewangelizacyjne w jego parafię na Syberii.
    • Dziś przypada 13 dzień miesiąca sierpnia. W roku jubileuszu objawień Matki Bożej Fatimskiej przypominamy orędzie Matki Bożej z jakim Maryja zwróciła się do świata za pośrednictwem dzieci z Fatimy. Wieczorem po Mszy św. różaniec i procesja fatimska.
    • We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, a w naszej diecezji Matki Bożej Zwycięskiej patronki Diecezji. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie wianków.
    • Wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o g. 700. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w g. 1600 do 1730.  
    • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej 21 sierpnia o godz. 19.00.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz