sobota, 26 sierpnia 2017

ogłoszenia 2017.08.27 XXI niedziela zwykła

  • Dziś o 19.30 Msza św. za Ojczyznę.
  • Dziś gościmy pana Jakuba Kornackiego. Z wykształcenia aktor teatralny i filmowy, z zamiłowania autor piosenek, scenariuszy, książek Gra koncerty, głosi rekolekcje i dzieli się świadectwem życia. Po Mszach św będzie rozprowadzał płyty z nagraniami.
  • W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od godz. 16.00. msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. W tym dniu kancelaria nie będzie czynna.
  • I sobota miesiąca Msza św. wynagradzająca o 16.30 w starym kościele. Różaniec o 17.15.
  • W niedzielę 3 września od 10.00 do 19.00 odbędzie się Piknik Rodzinny Odpustowo- Dożynkowy. Zapraszamy do udziału wszystkich parafian i wszystkie wspólnoty. Prosimy o upieczenie ciast i dostarczenie ich na piknik. Dochód na dzieła charytatywne w naszej parafii a zwłaszcza na akcję Tornister pełen uśmiechu.
  • Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 4 września godz. 18.00. Młodzież i dzieci zapraszamy do spowiedzi, by rozpocząć rok szkolny z Panem Bogiem. Poświęcenie pomocy szkolnych dla klas „O” i „I” - 10 września na Mszy św. o 10.00.
  • 2 września odbędzie się w naszej diecezji przywitanie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w kolegiacie Radzymińskiej. A także ogólnopolska pielgrzymka na Jasną Górę, z racji 30-lecia dzieła Duchowej Adopcji dziecka poczętego. O 12.00 Msza św.
  • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców na Mszy św. o godz. 10.00 w każdą niedzielę. Spotkanie dla z rodzicami dzieci komunijnych w czwartek 14 września o godz. 18.00 /Msza św i po niej spotkanie/.
  • W najbliższą niedzielę, 3 września rozpoczynamy zapisy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Kandydaci z III klas gimnazjalnych i starsi proszeni są o zgłaszanie się za tydzień, po Mszy św. do zakrystii, do Ks. Jana lub do kancelarii parafialnej w poniedziałek lub wtorek.
  • 6 września wtorek rozpoczniemy 40 godzinne nabożeństwo, adorację N. Sakramentu do adoracji zapraszamy wspólnoty, rodziny zakonne, wszystkich parafian.
  • Zapraszamy poszczególne osiedla i wspólnoty do przygotowania darów ołtarza na Uroczystości odpustowo-dożynkowe w naszej parafii.
  • Przygotowaliśmy folder na wrześniowe uroczystości odpustowe i dożynkowe w naszej parafii, oraz XXX- lecie konsekracji starego kościoła. Będzie on rozprowadzany po Mszach św. i na stoliku w wejściu do kościoła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz