sobota, 2 czerwca 2018

ogłoszenia 2018.06.03 IX niedziela zwykła

 • Składamy serdeczne Bóg zapłać za dar ołtarza rodzicom dzieci komunijnych ze szkół podstawowych nr STO, Nasza Szkoła i Mentis. Dziękujemy katechetom i rodzicom za trud przygotowania dzieci do I Spowiedzi i Komunii św.
 • Dziś Święto Dziękczynienia po mszach św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 • Dziś Rocznice I Komunii, na Mszach św. o godz. 1000 - SP 257 i STO, a o 1130 - SP 110, Nasza Szkoła, Inspiracja i Mentis.
 • Trwa Oktawa Bożego Ciała. Po Mszach św. wieczornych nabożeństwo czerwcowe i procesja Eucharystyczna. We czwartek zakończenie otawy Bożego Ciała, na Mszy św. wieczornej poświęcenie wianków i uroczysta procesja.
 • W piątek 8 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o 700 i 1800. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne.
 • Za tydzień na Mszach św. będziemy gościli ks. Grzegorza proboszcza z parafii św. Jana Chrzciciela z Nadmy. Będzie głosił Słowo i zbierał ofiary na budowę kościoła.
 • Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem we czwartek  7 czerwca o godz. 1900, następna 21 czerwca (czwartek).  Katecheza jest dla wszystkich, którzy będą chrzcili własne dziecko lub mają zamiar podjąć się zadania bycia rodzicem chrzestnym.
 • Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek 5 czerwca o godz. 1900.
 • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej 11 czerwca o godz. 1900.
 • Wyjazd na pielgrzymkę szlakiem Papieskim w sobotę 9 czerwca o godz. 500 rano.
 • Wydział Kultury Dzielnicy Białołęka zaprasza nas na piknik rodzinny z okazji Dni Białołęki w Parku Henrykowskim dnia 17 czerwca 2018 r. w godz. 1100 - 1800.
 • W programie m.in.: występ zespołu Joszko Broda i Dzieci Brody; Bahamas i przyjaciele, koncert zespołu cygańskiego Dromenca, Zumba; spektakl dla dzieci pt. „Czerwony Kapturek”; liczne zabawy  konkursy z nagrodami; mega bańki mydlane, fotobudka, malowanie buziek, Mega Pingwiny,  baseny z kulami wodnymi, euro bungee, zjeżdżalnia pneumatyczna, basen z kulkami, tor przeszkód, darmowa dystrybucja waty cukrowej i popcornu w trakcie trwania imprezy, stoisko coca-coli;  Autokarowe wycieczki varsavianistyczne po terenie dzielnicy w ramach projektu pn. Na teren pikniku mieszkańców Tarchomina i Zielonej Białołęki dowozić będą zabytkowe autobusy ,,ogórki”. Szczegółowe informacje na stronie internetowej:: www.bialoleka.waw.pl  Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz