niedziela, 17 czerwca 2018

ogłoszenia 2018.06.17 XI niedziela zwykła

 • Dziś Ks. prałat Mirosława Bielawskiego obchodzi 60 lecie Kapłaństwa - DIAMENTOWY JUBILEUSZ. Zapraszam na Mszę Św., która sprawowana będzie o g. 1300 w naszym kościele. Dostojnemu Jubilatowi składamy najserdeczniejsze życzenia
 • Jutro o 1030 Msza sw. na zakończenie roku Zespołu Szkół Specjalnych z ul. Skuterowej.
 • W tym tygodniu wypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na zakończenie roku we czwartek 21 czerwca o godz. 1800. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i wychowawcom życzymy dobrego wypoczynku. Nie zaniedbajmy osobistego, modlitewnego i sakramentalnego kontaktu z Bogiem.
 • Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem we czwartek 21 czerwca o g. 1900.
 • 22 czerwca w piątek po mszy św. o godz. 18.00 - nowenna za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 • 23.06.2018 r. VII Zjazd Rodzinnych Kół Różańcowych w diecezji warszawsko-praskiej, w Parafii Matki Bożej Pompejańskiej ul. Myśliborska 28, o g. 930 początek, o 1200-Msza święta pod przewodnictwem księdza biskupa Marka Solarczyka.
 • 24 czerwca obchodzimy 50-lecie Kapłaństwa Ks. profesora Władysława Majkowskiego Sercanina, zapraszamy na Mszę Św., o godz. 1300 w naszym kościele.
 • 24 czerwca – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 • Chrzty w niedzielę 24 czerwca na Mszach św. o godz. 1130.
 • Msza św za Ojczyznę w niedzielę 24 czerwca o godz. 1930.
 • Od niedzieli 1 lipca obowiązuje wakacyjny porządek duszpasterski. W niedziele nie będzie Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730, z wyjątkiem I piątków miesiąca i Uroczystości.
 • Wydział Kultury Dzielnicy Białołęka zaprasza nas dzisiaj na piknik rodzinny z okazji Dni Białołęki w Parku Henrykowskim w godz. 1100 - 1800.
 • W niedzielę 24 VI o g. 19 w kościele św. Jakuba na Tarchominie odbędzie się prapremiera "Oratorium Jakubowego" - utworu napisanego z okazji 500-lecia tej świątyni. Wśród wykonawców oprócz solistów Polskiej Opery Królewskiej, kwartetu smyczkowego, zespołu muzyki dawnej "Jerycho", jest także nasz parafialny chór Ave. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wstęp wolny - szczegóły na plakatach. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz