sobota, 9 czerwca 2018

ogłoszenia 2018.06.10 X niedziela zwykła

 • Składamy serdeczne Bóg zapłać za dar ołtarza rodzicom dzieci, które obchodziły Rocznicę I Komunii. Dziękujemy katechetom i rodzicom za trud przygotowania dzieci do Spowiedzi i Komunii św.
 • Dziś gościmy ks. Grzegorza z Nadmy. ks. Grzegorz będzie głosił Słowo Boże i zbierał ofiary na budowę kościoła w Nadmie.
 • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 11 czerwca o godz. 1900.
 • We środę 13 czerwca po Mszy św. różaniec i procesja fatimska.
 • 16 czerwca (sobota) – ZAKOŃCZENIE PEREGRYNACJI KOPII CUDOWNEGO OBRAZU MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W NASZEJ DIECEZJI. Ks. biskup ordynariusz Romuald Kamiński zaprasza wszystkich do udziału w pożegnaniu obrazu i wspólnym dziękczynieniu za dar Nawiedzenia.
 • Program pożegnania jest następujący:
  - o 1000 -  procesja różańcowa z Sanktuarium MB Ostrobramskiej przy ul. Ostrobramskiej 72 do Parafii Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów na Plac Szembeka /ok 3 km /
  - o 1100 -  Eucharystia pod przewodnictwem bpa Romualda Kamińskiego ,
  - o 1400 przekazanie Obrazu do diecezji bydgoskiej.

 • 17 czerwca  obchodzimy  60 lecie Kapłaństwa Ks. Mirosława Bielawskiego - DIAMENTOWY JUBILEUSZ. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, na Mszę Św., która sprawowana będzie o godz. 1300 w naszym Kościele. Jubilatowi składamy najserdeczniejsze życzenia. Dostojny Jubilat przyjął święcenia kapłańskie 3 sierpnia 1958 r. z rąk księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego.

 • Chrzty w następne niedziele 17 i 24 czerwca na Mszach św. o godz. 1130.
 • Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem we czwartek 21 czerwca o godz. 1900. Katecheza jest dla wszystkich, którzy będą chrzcili własne dziecko lub mają zamiar podjąć się zadania bycia rodzicem chrzestnym.

 • Ksiądz Andrzej Kowalski Proboszcz Parafii św. Jakuba w Warszawskim Tarchominie zaprasza na Mszę św. jubileuszową z racji 500-lecia istnienia Parafii. Msza św. dziś 10 czerwca br. o 1230.

 • Wydział Kultury Dzielnicy Białołęka zaprasza nas na piknik rodzinny z okazji Dni Białołęki w Parku Henrykowskim dnia 17 czerwca 2018 r. w godz. 1100 – 1800. W programie m.in.: występ zespołu Joszko Broda i Dzieci Brody; Bahamas i przyjaciele, koncert zespołu cygańskiego Dromenca, Zumba; spektakl dla dzieci pt. „Czerwony Kapturek”; liczne zabawy  konkursy z nagrodami; mega bańki mydlane, fotobudka, malowanie buziek, Mega Pingwiny,  baseny z kulami wodnymi, euro bungee, zjeżdżalnia pneumatyczna, basen z kulkami, tor przeszkód, darmowa dystrybucja waty cukrowej i popcornu w trakcie trwania imprezy, stoisko coca-coli;  Autokarowe wycieczki varsavianistyczne po terenie dzielnicy w ramach projektu pn. Na teren pikniku mieszkańców Tarchomina i Zielonej Białołęki dowozić będą zabytkowe autobusy ,,ogórki”. Szczegółowe informacje na stronie internetowej:: www.bialoleka.waw.pl  Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz