sobota, 8 grudnia 2018

ogłoszenia 2018.12.09 II niedziela adwentu

 • Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do uroczystych obchodów 10 rocznicy poświęcenia naszego kościoła: służbie liturgicznej, chórowi Ave, członkom wspólnot, członkom Rady duszpasterskiej, paniom, które upiekły pyszne ciasta na agapę.
 • Dziś zbiórka do puszek na pomoc materialną Kościołowi na Wschodzie.
 • Msze św. roratnie od poniedziałku do soboty są odprawiane o g. 630 rano.
 • Spowiedź – adwentowa 21-22-23 grudnia piątek sobota i niedziela.
 • Dziś na Mszy św. o godz. 1000 wręczenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek po roratach do Mszy św. o godz. 1800.
 • W sobotę o godz. 1000 próba scholi dziecięcej Totus Tuus.
 • Wigilia dla członków wspólnot i osób samotnych w niedzielę 16 grudnia o godz. 1400.
 • Za tydzień w niedzielę 16 grudnia będziemy gościć z kazaniami ks. Rafała Jarosiewicza inicjatora Stadionu Młodych. Po Mszach św. będzie rozprowadzał książki.
 • Adwentowy konkurs szopek rodzinnych. Szopki przynosimy do kościoła do niedzieli 23 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu po Nowym Roku. Przewidziana prezentacja i nagrody.
 • Zachęcamy do przygotowania paczek świątecznych dla rodzin wielodzietnych i ubogich naszej parafii. Paczki przygotowujemy z darów składanych w przedsionku kościoła. Środki czystości oraz trwałą żywność przynosimy do czwartku 13 grudnia. Pakowanie we czwartek o godz. 1900, a rozwożenie paczek w sobotę 15 grudnia od godz. 900. Prosimy kierowców z pojazdami o pomoc.
 • Opłatki na stół wigilijny oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom można nabyć w pomieszczeniu pod chórem.
 • Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy młodszej za tydzień w niedzielę 16 grudnia o godz. 1630.
 • W 100-tną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości serdecznie zapraszamy dziś o godz. 1900 do Wieczernika na spektakl Teatru Podaj Dalej pt. "Kochając Marszałka". Inspiracją do powstania sztuki były "Wspomnienia" Aleksandry Piłsudskiej - żony Marszałka Józefa Piłsudskiego. Wstęp wolny.
 • Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską. Z tej racji w czasie kolędy spowiedź w dni powszednie przed mszami wieczornymi o 1740, a kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 730830, oraz w soboty po Mszy św. wieczornej 1900 – 2000. Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu w zakładce Wizyta duszpasterska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz