piątek, 4 stycznia 2019

ogłoszenia 2019.01.06 Uroczystość Objawienia Pańskiego

• Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca na misje.
  • Po Mszy Świętej ministranci rozprowadza kredę i kadzidło.
  • Dzisiaj w Wieczerniku o godz. 1600 będą wystawione jasełka przez uczniów szkoły Podstawowej nr 110 i naszą scholę Totus Tuus. Serdecznie zapraszamy.
  • Rozstrzygnięcie konkursu Szopek Rodzinnych dziś o godz. 1600 w Wieczerniku.
  • Dzisiaj o g. 1900 zapraszamy na doroczny koncert bożonarodzeniowy i wspólne kolędowanie, które zakończymy parafialnym Orszakiem Trzech Króli. W tym roku soliści, zespół Con Passione oraz chóry Ars Chori i Ave wykonają prezentowany w Filharmonii Narodowej program "W nocnej ciszy" złożony z najpiękniejszych polskich kolęd.
  • Za tydzień w niedzielę 13 stycznia o godz. 1400 międzyszkolny konkurs kolęd. Zapraszamy.
  • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 14 stycznia o godz. 1900.
  • Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek 8 stycznia o 1900.
  • Wspólnota Papieska obchodzi 15-lecie istnienia. Zapraszamy na uroczyste obchody 15-lecia wspólnoty: wszystkich sympatyków i uczestników, obecnych i byłych członków Wspólnoty w niedzielę 20 stycznia na Mszę św. o godz. 1800, a następnie na spotkanie i agapę w Wieczerniku.
  • Z racji wizyt duszpasterskich w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 730830, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej od g. 1900.