sobota, 19 stycznia 2019

ogłoszenia 2019.01.20 II niedziela zwykła

  • Dziś o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy starszej.
  • Wspólnota Papieska obchodzi 15-lecie istnienia. Zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 1800 na uroczyste obchody 15-lecia wspólnoty: wszystkich sympatyków i uczestników, obecnych i byłych członków Wspólnoty, a następnie na spotkanie i agapę w Wieczerniku.
  • We wtorek 22 stycznia nowenna Papieska po Mszy św. wieczornej.
  • We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Pielgrzymów udających się do Ziemi świętej.
  • W Panamie odbywają się Światowe Dni Młodzieży. W wydarzeniu uczestniczy młodzież z naszej diecezji i parafii, jest tam również ks. biskup Marek Solarczyk. Tematem przewodnim ŚDM są słowa Matki Bożej, zaczerpnięte z Ewangelii św. Łukasza: „Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”.
  • Podczas Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, który trwa do 25 stycznia 2019 rozważany jest tekst zaczerpnięty z Księgi Powtórzonego Prawa 16,19–20: „Dąż do sprawiedliwości”.
  • Za tydzień o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę. /następna 24 lutego o godz. 18.00/
  • W sobotę 16 lutego Wspólnota Papieska zaprasza na kolejny spacer po Warszawie. W programie: nawiedzenie sanktuarium św. Ojca Pio, zwiedzanie Stadionu Narodowego oraz wycieczka autokarowa z przewodnikiem po warszawskiej Pradze z wizytą w Muzeum Pragi. Koszt (z wliczonymi biletami wstępu oraz przewodnikiem) 85 zł, wpłata przy zapisie u organizatorów.
  • Z racji wizyt duszpasterskich w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 730830, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej od g. 1900.
  • Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym czasie w zakładce Wizyta duszpasterska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz