czwartek, 31 stycznia 2019

ogłoszenia 2019.02.03 IV niedziela zwykła

  • Za tydzień w niedzielę 10 lutego będziemy gościć z kazaniami kombonianina o. Deogratiasa, który przeprowadzi w naszej parafii animację misyjną.
  • W poniedziałek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorych. Zapraszamy chorych na Mszę św. z udzieleniem Sakramentu Chorych 11 lutego o godz. 900. Jeśli będzie potrzebna pomoc w dowiezieniu chorych prosimy zgłaszać potrzebujące pomocy osoby w zakrystii lub w kancelarii.
  • Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych odbędzie się w środę 13 lutego o g. 1900.
  • Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od Mszy św. o godz. 700 rano do Mszy św. o godz. 1800.
  • W sobotę 16 lutego Wspólnota Papieska zaprasza na kolejny spacer po Warszawie. W programie: nawiedzenie sanktuarium św. Ojca Pio, zwiedzanie Stadionu Narodowego oraz wycieczka autokarowa z przewodnikiem po warszawskiej Pradze z wizytą w Muzeum Pragi. Koszt 85 zł (z wliczonymi biletami wstępu oraz przewodnikiem), wpłata przy zapisie u organizatorów.
  • Z racji wizyt duszpasterskich w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach porannych 730830, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej od g. 1900.
  • Wspólnota Rodzin zaprasza na spotkanie w poniedziałek, 4 lutego o godzinie 1900. Temat spotkania "Rodzina - pole walki dobra i zła - jaką świadomość posiadają i jaką rolę mają pełnić nasze Rodziny" .
  • Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym czasie w zakładce Wizyta Duszpasterska 2018/2019.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz