sobota, 9 lutego 2019

ogłoszenia 2019.02.10 V niedziela zwykła

 • Dziś gościmy z kazaniami księży kombonianów, którzy przeprowadzą w naszej parafii animację misyjną.
 • Jutro w poniedziałek przypada Światowy Dzień Chorych. Zapraszamy chorych na Mszę św. z udzieleniem Sakramentu Chorych 11 lutego o godz. 900. Okazja do spowiedzi od 845 i w czasie Mszy św. W razie potrzeby możemy pomóc w dowiezieniu chorych. Zgłoszenia w zakrystii.
 • Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych odbędzie się w środę 13 lutego o g. 1900.
 • W sobotę 16 lutego Wspólnota Papieska zaprasza na kolejny spacer po Warszawie. W programie: nawiedzenie sanktuarium św. Ojca Pio, zwiedzanie Stadionu Narodowego oraz wycieczka autokarowa z przewodnikiem po warszawskiej Pradze z wizytą w Muzeum Pragi. Koszt 85 zł (z wliczonymi biletami wstępu oraz przewodnikiem), wpłata przy zapisie u organizatorów.
 • W niedzielę, 17 lutego, o godzinie 14.00 zapraszamy do Wieczernika na spektakl "Pastorałka - misterium o narodzeniu Pańskim" Leona Schillera i Jana Maklakiewicza. Jest to widowisko kukiełkowe w wykonaniu Artystycznego Koła Środowiskowego "Łazienki" przy Społecznym Domu Kultury na Żoliborzu.
 • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 18 lutego o 1900.
 • W niedzielę 24 lutego o 19.00 planowany jest występ Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego. Koncert  odbędzie z racji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
 • Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od Mszy św. o 700 do wieczornej do godz. 1800.
 • W związku z planowanymi na marzec katechezami dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii, nasze domy i osiedla będą odwiedzać ludzie świeccy z zaproszeniami. W ten sposób zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy widzą, że coraz trudniej być chrześcijaninem we współczesnym, zabieganym świecie, a także tych, którzy czują się osamotnieni w swojej wierze.
 • Z racji wizyt duszpasterskich kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. porannych 730830, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej od 1900.
 • Program wizyty duszpasterskiej w najbliższym czasie w zakładce Wizyta Duszpasterska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz