niedziela, 24 lutego 2019

ogłoszenia 2019.02.24 VII niedziela zwykła

 • Ksiądz Prałat Mirosław ukończył wczoraj 85 lat życia z tej racji Dostojnemu Jubilatowi składamy serdeczne życzenia łaski zdrowia, sił fizycznych i duchowych. We wtorek 26 lutego o 1800 będzie sprawowana imieninowa Msza św. w intencji ks. Prałata Mirosława. Serdecznie zapraszamy.
 • Dziś gościmy z kazaniami ks. Grzegorza Mioduchowskiego proboszcza z Nadmy. Taca na budowę świątyni w Nadmie.
 • Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy starszej o godz. 1630 w Wieczerniku.
 • Dziś o godz. 1800 Msza św. za Ojczyznę.
 • Dziś po Mszy św. wieczornej o 1900 odbędzie się koncert Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego. Koncert odbędzie z racji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Serdecznie zapraszamy.
 • Dziś od 900 do 1430 młodzież oazowa z rodzicami zaprasza do Kawiarenki św. Stanisława Kostki do Wieczernika. W kawiarence są oferowane domowe ciasta, kawa i herbata, dochód przeznaczony będzie na wsparcie wyjazdu na rekolekcje wakacyjne dzieci i młodzieży naszej parafii.
 • W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca marca. Wizyta u chorych od g. 900. Spowiedź od g. 1600. Msze św. o 700, 1630 i 1800.
 • 2 marca to pierwsza sobota miesiąca. O 16.00 Msza św. wynagradzająca, a po niej różaniec.
 • Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od Mszy św. o 700 do godz. 2000. Prosimy zapisywać się na dyżury dla zapewnienia ciągłości modlitwy.
 • Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii. Początek katechez w niedzielę 3 marca: zaproszenia na Mszach św. i o 1900 pierwsza katecheza. Następnie katechezy będą odbywać się w poniedziałki i czwartki o godz. 2000 w Wieczerniku. Katechezy są dla wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy widzą, że coraz trudniej być chrześcijaninem we współczesnym, zabieganym świecie, a także tych, którzy czują się osamotnieni w swojej wierze.
 • Kancelaria parafialna raca do zwyczajnego porządku, będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. porannych 730 – 800 a po południu od 1600 do 1730.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz