sobota, 16 lutego 2019

ogłoszenia 2019.02.17 VI niedziela zwykła

 • Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy młodszej o godz. 1630. Spotkanie kandydatów grupy starszej w niedzielę 24 lutego o godz. 1630 w Wieczerniku.
 • Dziś o godzinie 14.00 zapraszamy do Wieczernika na spektakl "Pastorałka - misterium o narodzeniu Pańskim" Leona Schillera i Jana Maklakiewicza. Jest to widowisko kukiełkowe w wykonaniu Artystycznego Koła Środowiskowego "Łazienki" przy Społecznym Domu Kultury na Żoliborzu.
 • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 18 lutego o 1900.
 • W piątek 22 lutego po Mszy św. wieczornej nowenna za przyczyną św. Jana Pawła II, a po niej spotkanie Rycerzy św. Jana Pawła II.
 • W sobotę 23 lutego o g. 18.00 oraz we wtorek 26 lutego o g. 18.00 będą sprawowane Msze św w intencji ks. Prałata Mirosława z racji na 85 urodziny i imieniny.
 • Za tydzień w niedzielę 24 lutego Msza św. za Ojczyznę o godz. 1800 a po niej o 1900 planowany jest występ Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego. Koncert odbędzie z racji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
 • Za tydzień młodzież oazowa z rodzicami otworzy Kawiarenkę św. Stanisława Kostki. W kawiarence będą oferowane domowe ciasta kawa i herbata, dochód przeznaczony będzie na wsparcie wyjazdu na rekolekcje wakacyjne dzieci i młodzieży naszej parafii.
 • Za tydzień będziemy gościli ks. Grzegorza Mioduchowskiego proboszcza z Nadmy. Taca na budowę świątyni w Nadmie.
 • Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od Mszy św. o 700 do wieczornej do godz. 1800.
 • W związku z planowanymi na marzec katechezami dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii, nasze domy i osiedla mogą odwiedzać ludzie świeccy z zaproszeniami. W ten sposób zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy widzą, że coraz trudniej być chrześcijaninem we współczesnym, zabieganym świecie, a także tych, którzy czują się osamotnieni w swojej wierze.
 • Kancelaria parafialna od jutra będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. porannych 730 – 800 i po południu od 1600 do 1730.
 • W sobotę 23 lutego od godz. 10.00 będzie ostatni termin wizyt duszpasterskich na indywidualne zaproszenie.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz