sobota, 9 marca 2019

ogłoszenia 2019.03.10 I Niedziela Wielkiego Postu

• Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii. Katechezy będą odbywać się w poniedziałki i czwartki o godz. 2000 w Wieczerniku.
  • Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy starszej o godz. 1530. Za tydzień 17 marca o 1530 spotkanie grupy młodszej.
  • Dziś spotkanie Wspólnoty Papieskiej po Mszy św. wieczornej.
  • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 11 marca o godz. 19.00.
  • Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w wtorek 12 marca o godz. 19.00.
  • Spotkanie rodziców dzieci komunijnych we środę 13 marca o godz. 19.00.
  • Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od Mszy św. o 700 do godz. 2000. Prosimy zapisywać się na dyżury dla zapewnienia ciągłości modlitwy. Na stoliku z gazetami są wyłożone deklaracje takiej modlitwy.
  • W piątki Wielkiego Postu będą sprawowane Drogi Krzyżowe w następującym porządku: o 1630 prowadzona przez dzieci, o 1700 przez wspólnoty, a o 1900 prowadzona przez młodzież.
  • Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym będą odprawiane w niedziele o godz. 1700.
  • Za tydzień będziemy gościli z kazaniami ks. Michała Jaworskiego wychowawcę z Seminarium Redemptoris Mater wraz z seminarzystami. Po Mszy św. będzie możliwość wsparcia tego misyjnego Seminarium.
  • W związku z głosem biskupów warszawskich w sprawie tzw. „Deklaracji LGBT+” - zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o podjęcie postu i modlitwy w intencji ochrony dzieci. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej, drogi krzyżowej, gorzkich żalów czy jakichkolwiek innych modlitw i wyrzeczeń.
  • W najnowszym numerze Głosu parafii znajdziemy m.in. Orędzie na Wielki Post papieża Franciszka i ogłoszenia.
  • W przyszłą niedzielę z naszej parafii wyruszy jubileuszowa pielgrzymka do Ziemi Świętej. Autokar będzie podstawiony przed kościołem o godz. 18.30. Prosimy o modlitwę za nas i obiecujemy naszą w Ziemi Świętej.