sobota, 13 lipca 2019

ogłoszenia 2019.07.14 XV niedziela zwykła

* Dziś gościmy z kazaniami o. Tomasza Oblata Maryi Niepokalanej, po Mszach św. będzie rozprowadzał kalendarze i materiały misyjne.

* W lipcu obowiązuje wakacyjny porządek duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730/z wyjątkiem I piątków miesiąca i uroczystości/. Do spowiedzi przychodzimy 20 minut przed Mszą św. wieczorną.

* We środy o 1730 będzie odmawiany różaniec w intencji wynagradzającej za wszystkie akty profanacji wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej i Najświętszego Sakramentu.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w niedziele w starym kościele od godz. 745 do 1230, oraz we czwartki w okresie wakacji w nowym kościele od godz. 1500 do 1800.

* Za tydzień 21 lipca po Mszach św. odbędzie się z inicjatywy parafian i Rady Duszpasterskiej zbiórka na renowację krzyża przy ul. Mehoffera.

* Modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów w niedzielę 28 lipca.