wtorek, 9 lipca 2019

ogłoszenia 2019.07.07 XIV niedziela zwykła

• -- W lipcu obowiązuje wakacyjny porządek duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730. Do spowiedzi w dni powszednie przychodzimy 20 minut przed Mszą św. wieczorną.

• -- We środy o 1730 będzie odmawiany różaniec w intencji wynagradzającej za wszystkie akty profanacji wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej i Najświętszego Sakramentu.

• -- Adoracja Najświętszego Sakramentu w niedziele w starym kościele od godz. 745 do 1230, oraz we czwartki w okresie wakacji w nowym kościele od godz. 1500 do 1800.
  • --W najbliższą sobotę 13 lipca nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. wieczornej.

• -- W przyszłą niedzielę będziemy gościli z kazaniami o. Józefa oblata, po Mszach św. będzie rozprowadzał kalendarze i materiały misyjne.

• -- W niedzielę 21 lipca po Mszach św. odbędzie się z inicjatywy parafian zbiórka do puszek na renowację krzyża przy ul. Mehoffera.