sobota, 20 lipca 2019

ogłoszenia 2019.07.21 XVI niedziela zwykła

W lipcu obowiązuje wakacyjny porządek duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730/z wyjątkiem I piątków miesiąca i uroczystości/. Do spowiedzi przychodzimy 20 minut przed Mszą św. wieczorną.

We środy o 1730 będzie odmawiany różaniec w intencji wynagradzającej za wszystkie akty profanacji wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej i Najświętszego Sakramentu.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w niedziele w starym kościele od godz. 745 do 1230, oraz we czwartki w okresie wakacji w nowym kościele od godz. 1500 do 1800.

Dziś po Mszach św. odbędzie się z inicjatywy parafian i Rady Duszpasterskiej zbiórka na renowację i ubogacenie metaloplastyką krzyża przy ul. Mehoffera. Koszt renowacji ponad 2 tys. zł. Zbiórki dokonają rycerze św. Jana Pawła II.

Poświęcenie pojazdów w przyszłą niedzielę 28 lipca po Mszach św.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz