sobota, 3 sierpnia 2019

ogłoszenia 2019.08.04 XVIII niedziela zwykła

-- Dziś modlimy się razem z ks. Grzegorzem Mioduchowskim, który wygłosi do nas Słowo Boże. Nasza parafia wspiera budowę świątyni w Nadmie, gdzie ks. Grzegorz jest proboszczem.

-- W tym tygodniu przypada we wtorek święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00.

-- W piątek św. św. Teresy Benedykty od Krzyża dziewicy i męczennicy, patronki Europy, a w sobotę święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika.

-- W tym tygodniu wyruszają pielgrzymki na Jasną Górę. Zapraszamy do pójścia w pielgrzymce do naszej Matki i Królowej, niosąc nasze intencje zwłaszcza dziękczynienie za 70-lat naszej parafii. Zapraszamy również do modlitewnego towarzyszenia pielgrzymom, poprzez udział we Mszy św., Komunię św.

-- Miesiąc sierpień jest miesiącem, w którym Kościół zaprasza nas do złożenia daru abstynencji.