sobota, 25 stycznia 2020

ogłoszenia 2020.01.26 III niedziela zwykła

Papież Franciszek postanowił, aby III niedziela zwykła była obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Czytamy o tym w Liście Apostolskim w formie Motu Proprio „Aperuit illis”. Niedziela ta ma się przyczynić do tego, „aby w Ludzie Bożym wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego”.
Dzisiaj od 900 do 1430 kawiarenka w Wieczerniku zaprasza młodzież oazowa, a o godz. 1400 jasełka wystawione przez uczniów szkoły 110 i scholę Totus Tuus. Przed jasełkami zapraszamy na kawę i ciastko.

Dzisiaj o godz. 1930 Msza św. za Ojczyznę.
W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca lutego Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 1600. Różaniec o godz. 1645.
Za tydzień w niedzielę 2 lutego o godz. 1630 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy młodszej.
Za tydzień w niedzielę 2 lutego po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie z p. Anną Rastawicką na temat godność kobiety w życiu i nauczaniu ks. Prymasa Stefana kardynała Wyszyńskiego, przygotowujemy naszą parafię na beatyfikację Sługi Bożego.
Spotkanie rodziców dzieci komunijnych we środę 5 lutego o godz. 19.00.
Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce śladami Prymasa Wyszyńskiego, odbędzie się ona 14-15 marca br. /sobota-niedziela/.
Zapraszamy na pielgrzymkę do Armenii i Gruzji . Wstępny termin 17-29.09.2020 r. (wylot w godzinach nocnych i przylot wczesnym rankiem). Cena pielgrzymki 13 dni: 1550USD.  Zaliczka przy zapisie 400$ lub 1500 zł.
W najnowszym Głosie Parafii znajdziemy ogłoszenia i program wizyt duszpasterskich do 5 lutego.
Z racji wizyt duszpasterskich kancelaria parafialna będzie czynna rano od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 730 – 800 oraz w sobotę wieczorem od 1900 – 2000.
Program wizyty duszpasterskiej zakładce wizyta duszpasterska:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz