czwartek, 30 stycznia 2020

Ogłoszenia IV Niedziela zwykła 2.02.2020 r.

2 lutego 2020 – w Święto Ofiarowania Pańskiego, przypominamy kolejny ze ślubów Jasnogórskich jako duchowy dar Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i jako nasze zadanie do wypełnienia w naszym pokoleniu.

Matko Chrystusowa i Domie Złoty! Przyrzekamy Ci stać na straży nierozerwalności małżeństwa, bronić godności kobiety, czuwać na progu ogniska domowego, aby przy nim życie Polaków było bezpieczne. Przyrzekamy Ci umacniać w rodzinach Królowanie Syna Twego Jezusa Chrystusa, bronić czci Imienia Bożego, wszczepiać w umysły i serca dzieci ducha Ewangelii i miłości ku Tobie, strzec prawa Bożego, obyczajów chrześcijańskich i ojczystych. Przyrzekamy Ci wychować młode pokolenie w wierności Chrystusowi, bronić je przed bezbożnictwem i zepsuciem i otoczyć czujną opiekę rodzicielską.

Lud mówi: Królowo Polski, przyrzekamy!

Ogłoszenia  

Dzisiaj o godz. 1630 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy młodszej.
Dziś po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie z p. Anną Rastawicką na temat godność kobiety w życiu i nauczaniu ks. Prymasa Stefana kardynała Wyszyńskiego, przygotowujemy naszą parafię na beatyfikację Sługi Bożego.

We wtorek 4 lutego o godz. 19.00 spotkanie PZC.

Spotkanie rodziców dzieci komunijnych we środę 5 lutego o godz. 1900.
We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od rannej Mszy św. do g. 1800.
W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca lutego. Wizyta u chorych od godz. 900. Msze św. o godz. 700, 1630 i 1800. Spowiedź po południu od godz. 1600.
Zapraszamy do udziału w dwudniowej Pielgrzymce śladami Prymasa Wyszyńskiego, odbędzie się ona 14-15 marca br. /sobota-niedziela/.
Zapraszamy na pielgrzymkę do Armenii i Gruzji . Wstępny termin 17-29.09.2020 r. (wylot w godzinach nocnych i przylot wczesnym rankiem). Cena pielgrzymki 13 dni: 155USD.  Zaliczka przy zapisie 400$ lub 1500 zł.
Za tydzień w niedzielę 9 lutego na Mszach św. będziemy zapraszać na katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży. Inicjatywa skierowana jest do tych wszystkich, którzy są spragnieni żywej wiary, doświadczają trudności i samotności w wierze. Katechezy rozpoczną się w poniedziałek 10 lutego. Odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o 2000 w Wieczerniku.

Prosimy o modlitwę w intencji obrony krzyża i obecności wiary w życiu publicznym, sesja otwarta Rady Dzielnicy Białołęka we środę 5 lutego o godz. 1900.

Z racji wizyt duszpasterskich kancelaria parafialna będzie czynna rano od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 730 – 800 oraz w sobotę wieczorem od 1900 – 2000.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz