sobota, 8 lutego 2020

ogłoszenia 2020.02.09 V niedziela zwykła

Dzisiaj na Mszach św. zapraszamy na katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży. Jeśli masz jakieś trudne doświadczenie nie lękaj się. Przyjdź! Jezus woła cię!Inicjatywa skierowana jest do tych wszystkich, którzy są spragnieni żywej wiary, doświadczają trudności i samotności w wierze. Katechezy rozpoczną się od jutra w poniedziałek 10 lutego. Odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o 2000 w Wieczerniku. Do zobaczenia!!! 
We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od rannej Mszy św. do g. 1800.
W piątek 14 lutego po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Uwielbienia, modlitwa adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy!
Zapraszamy do udziału w dwudniowej Pielgrzymce śladami Prymasa Wyszyńskiego, odbędzie się ona 14-15 marca br. /sobota-niedziela/.
Zapraszamy na pielgrzymkę do Armenii i Gruzji . Wstępny termin 17-29.09.2020 r. (wylot w godzinach nocnych i przylot wczesnym rankiem). Cena pielgrzymki 13 dni: 1550USD.  Zaliczka przy zapisie 400$ lub 1500 zł.
We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Z tej racji za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na opiekę Caritas nad chorymi w naszej diecezji.
Z racji wizyt duszpasterskich kancelaria parafialna będzie czynna rano od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 730 – 800 oraz w sobotę wieczorem od 1900 – 2000.

Program wizyty duszpasterskiej w zakładce wizyta duszpasterska:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz