sobota, 15 lutego 2020

ogłoszenia 2020.02.16 VI niedziela zwykła

• Zapraszamy na katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży.
    Jeśli masz jakieś trudne doświadczenie, może ci brak wiary, nie lękaj się.
    Przyjdź! Jezus woła cię!
    Inicjatywa skierowana jest do tych wszystkich, którzy są spragnieni żywej wiary, potrzebują wspólnoty, doświadczają trudności lub samotności w wierze. Katechezy odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 2000 w Wieczerniku.
    Dziś zbiórka do puszek na opiekę Caritas nad chorymi w naszej diecezji.
    Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Papieskiej.
    We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od rannej Mszy św. do g. 1800.
    Za tydzień w niedzielę 23 lutego będziemy gościli ks. Grzegorza Mioduchowskiego. Taca na budowę kościoła w Nadmie.
    Za tydzień ks. Prałat Mirosław Bielawski będzie obchodził 86 rocznicę urodzin. Msza św. w jego intencji w niedzielę 23 lutego o godz. 8.30.
    Od środy kancelaria parafialna wraca do zwyczajnego porządku: rano 730 – 800 oraz po południu 1600 - 1730.

1 marca odbędzie się spotkanie autorskie p. Marka Kalbarczyka, który będzie promował swoją książkę pt. „Ich trzecie oko.” Pan Marek jest naszym parafianinem, jest osobą niewidomą, aktywnie uczestniczącą w życiu społecznym i zawodowym. Serdecznie zapraszamy.

Program wizyty duszpasterskiej: Jutro od 1600 odwiedziny rodzin według indywidualnych zaproszeń. Zaproszenia drogą mailową bądź w zakrystii.