sobota, 4 stycznia 2020

Ogłoszenia II Niedziela Bożym Narodzeniu 5.01.2020 r.

Jutro 6 stycznia 2020 przypomnimy przed beatyfikacją Sługi Bożego Stefana Wyszyńskiego przypomnimy kolejny ze Ślubów Jasnogórskich
Święta Boża Rodzicielko i Matko Dobrej Rady! Przyrzekamy Ci, z oczyma utkwionymi w żłóbek betlejemski, że odtąd wszyscy staniemy na straży budzącego się życia. Walczyć będziemy w obronie każdego dziecięcia i każdej kołyski równie mężnie, jak Ojcowie nasi walczyli o byt i wolność Narodu, płacąc krwią własną. Gotowi jesteśmy raczej śmierć ponieść, aniżeli śmierć zadać bezbronnym. Dar życia uważać będziemy za największą Łaskę Ojca wszelkiego Życia i za najcenniejszy skarb Narodu.

Królowo Polski, przyrzekamy!

Jutro w poniedziałek 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca na misje, po każdej Mszy Świętej ministranci będą rozprowadzali kredę i kadzidło.
Jutro 6 stycznia o g. 19 zapraszamy na "Koncert kolęd na 4 chóry" zakończony dorocznym parafialnym Orszakiem Trzech Króli do żłóbka. Kolędowanie poprowadzą znakomite, nagradzane na festiwalach zespoły: Ursynowski Chór "Iubilus", Chór Wychowanków Harcmistrza Skoraczewskiego "Iuvenis" oraz nasz parafialny "Ave".

Za tydzień  w niedzielę 12 stycznia o godz. 14 w Wieczerniku koncert kolędowy w wykonaniu dzieci ze szkół podstawowych. Serdecznie zapraszamy.

Z racji wizyt duszpasterskich kancelaria parafialna będzie czynna rano we wtorek, środę, czwartek i piątek w godzinach porannych 730 – 800 oraz w sobotę wieczorem od 1900 – 2000.

Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu wizyty duszpasterskiej w Szamocinie p. Alicji Królak i Bogdanowi Michalskiemu.

Program wizyty duszpasterskiej:

7. stycznia wtorek od godz. 16.00: Bohaterów, Ołówkowa, Wykrot, Insurekcji; Spadkowa, Sadkowska, Przeździecka; Parowozowa, Piskląt, Kazuńska;
8. stycznia środa od godz. 16.00: Mehoffera 100-122; Parcelacyjna, Strzybnicka, Połoniny; ul. Czarodzieja, Geograficzna, Kabrioletu, Stągiewna, Modlińska 226-230; ul. J. Żiżki, J. Mehoffera przy Modlińskiej /n-ry 71-94/;
9. stycznia czwartek od godz. 16.00: osiedle Koss 32, 34, 36, 38, 40
10. stycznia piątek od godz. 16.00: Ambaras, Dynamiczna, Tetmajera Ciupagi Zegarynki, Żyrardowska cała, Mazurska;
11. stycznia sobota od godz. 9.30: ul. Wałuszewska/domy poza osiedlem!/, Sianokosów, Arkony; Henrykowska, Wadowicka, Chlubna 88-102, Dwusieczna, Łuczywo, Kłosowa, Piwoniowa
13. stycznia poniedziałek od godz. 16.00: Brzozowy Zagajnik, ul. Polnych Kwiatów; Starego Dębu;


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz