sobota, 18 lipca 2020

ogłoszenia 2020.07.19 XVI niedziela zwykła

1. Dzisiaj gościmy ojca oblata. Głosi on Słowo Boże a po Mszy św. rozprowadza kalendarze o tematyce misyjnej.
  2. Zachęcamy do pełnego powrotu do życia sakramentalnego, do spowiedzi i Komunii św.
  3. Od 1 lipca obowiązuje wakacyjny porządek duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy św. o g. 1300, a w dni powszednie Msze św. będą sprawowane rano i po południu o g. 700 i 1800.
  4. Kancelaria parafialna w wakacje czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 1600 – 1730/z wyjątkiem I piątków miesiąca i uroczystości/.
  5. We środę 22 dzień miesiąca po Mszy św. wieczornej nowenna papieska, modlitwy za przyczyną św. Jana Pawła II.
  6. W sobotę przypada święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów.
  7. W przyszłą niedzielę 26 lipca o godz. 1930 będzie sprawowana Msza św. za Ojczyznę.
  8. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy bezpiecznego wypoczynku i powrotu do pełni sił.