sobota, 25 lipca 2020

Ogłoszenia XVII niedziela zwykła 26.07.2020 r.

Serdecznie witamy gości, którzy przybyli do naszej parafii, a dzisiaj z nami wspólnie się modlą.

Życzymy odpoczynku i radosnego pobytu u naszych rodzin. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy bezpiecznego wypoczynku i powrotu do pełni sił.

Zachęcamy do pełnego powrotu do życia sakramentalnego, do spowiedzi i Komunii św.

Obowiązuje wakacyjny porządek duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy świętych o godz. 1300. W dni powszednie Msze św. są sprawowane rano i po południu o godz. 700 i 1800.

Kancelaria parafialna w wakacje czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730/z wyjątkiem I piątków miesiąca i uroczystości/.

Adoracje Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 1500 do 1800. W niedziele od 730 do 1230.

Dzisiaj po każdej Mszy św. modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów.

Dziś o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę.

We wtorek 28 lipca po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna przed beatyfikacją Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W sobotę przypada I sobota miesiąca sierpnia Msza św. wynagradzająca o godz. 1600. Po Mszy św. Różaniec. Jest to 76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

1 sierpnia o godz. 12.00 odbędzie się Msza św. w intencji upamiętnienia ofiar Katyńskich a po niej zasadzenie pamiątkowego dębu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.